Filo ve Uzun Süreli Araç Kiralama Hizmetleri Ankara

filo kiralama,ankara filo kiralama


Sakın Türkiye'de Kriz bitecek Oto ve Filo Kiralamaları Ucuzlayacak Diye Düşünmeyin !

Halk Bankası Genel Müdürü küresel krizi çok inatçı gördüklerini belirterek “Sakın Önümüzdeki aylarda bu iş bitecek gibi bir hesap yapmayın.

25 yıllık bankacılık hayatımda bu kadar zorlandığımızı hatırlamıyorum” dedi

Tüm Oto kiralama Kuruluşları Derneği tarafından düzenlenen panelde konuşan Halk Bankası Genel Müdürü krizin boyutunun çok büyük olduğunu hiçbir şirket ya da sektörün kendi başına bu krizden çıkamayacağını söyledi. Krizden kamu harcama yapmazsa da kolay kolay çıkılamayacağını kaydeden Özen, “25 yıllık bankacıyım. Hiç bu kadar zorlandığımızı hatırlamıyorum” diye konuştu.

Kur çok yukarı gidebilir

Özen, şu an reel faizin tarihimizin en düşük seviyelerinde yüzde 3’ler seviyesinde olduğuna da dikkat çekerek yüksek faiz kuvvetli yerel para birimi modelinin değişip değişmediğinin tartışıldığını söyledi. Özen bu modelin 2009 için geçerli olmadığını ifade ederken şöyle devam etti:

“Geri dönecek miyiz o modele 2010 yılında bilmiyorum. Bakacağız. Herkesin çok yakın takip etmesi gereken birşey. Eğer dönmeyeceksek, kur çok daha yukarılara gidebilir. ”

Özen, sektörlerde finansman zorlukları oluşmaya başladığını sorunlu kredi oranının ciddi şekilde artmaya başladığını da söyledi. Özellikle KOBİ düzeyinde bozulmanın daha fazla olduğunu kaydeden Özen büyük firma düzeyinde kredilerde bir sorun görünmediğini kaydetti. Özen artan riskler yüzünden bankaların kredi maliyetlerinde Merkez Bankası’nın indirimleri kadar düşüş yansıtmadığını da belirtti. Özen “Her faiz indiriminde kredi faizlerini indirdik. Ama gerçekleşen faiz indiriminden daha az indirdik. Kriz çok inatçı görünüyor. Mayıs ayında Haziran ayında bu iş bitecek gibi bir hesap sakın yapmayın.Filo kiralama, Türk bankacılık sektöründe kredilerin artmasını kimse beklemesin. Sendikasyon kredilerinde çok ciddi problemler var” diye konuştu.

Weber: Mevcut şartlarda yaz dönemi en kötü zaman olur

Almanya Merkez Bankası Başkanı Axel Weber, dünyadaki tüm ülkelerin olağanüstü zor bir resesyon içinde olduklarını, ekonomik durumda biraz düzelme olabilmesi için yaz aylarından sonraya bakmak gerekeceğini ifade etti. Weber, “Berliner Morgenpost” gazetesinde yayınlanan röportajında, hükümetin aldığı önlemlerin ekonomik krizi sadece hafifletebileceğini, ancak bunu önleyemeyeceğini belirterek, “Tüm dünya için olağan üstü zor olan bir resesyon içindeyiz” dedi. Almanya’nın bugüne kadar dünya konjonktüründen büyük ölçüde faydalandığını, şimdi ise konjonktürün Almanya’yı da büyük ölçüde vurduğunu ve bu durumla daha bir süre yaşamak zorunda olduklarını ifade eden Weber, “Mevcut şartlar altında yaz döneminde en kötü zamanı yaşarız. Bundan sonra durum yavaş yavaş düzelebilir” şeklinde konuştu.

THY’nin hisse senetleri de kaza yaptı

THY’nin Tekirdağ adlı Boeing 737-800 uçağının Amsterdam’a inişi sırasında yere çakılması, Borsa’da THY hisse senetlerine de satış getirdi. Kazanın duyulmasının ardından genel olarak piyasa yukarı yönlü iken THY hisseleri değer kaybetti. Önceki günü 6 TL’den kapatan THY hisseleri en düşük 5.70 TL’lik fiyatı gördükten sonra günü yüzde 3.33’lük kayıpla 5.80 TL’den kapadı. THY’nin son kapanış itibarı ile piyasa değeri ise 1 milyar 15 milyon lira düzeyinde bulunuyor.Filo kiralama hizmetleri ile Ankara da sizlerleyiz.Filo Kiralama Ankara

DİĞER ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Havaalanı Transfer
Ankara Havaalanı transfer

Esenboğa Havaalanı transfer hizmetleri ile Transfer hizmetlerine başlayan Emircan rent a car sizlere kampanyalı seçenekleri ile araç kiralama ve Ankara'da Havaalanı transfer konusunda hizmet vermeye devam ediyor.Havaalanı Transfer sitemiz için Tıklayınız..


Limuzin Kiralama

Limuzin Kiralama Ankara

En Çok Gelin Arabası olarak tercih edilen Limuzin araçlarımla Özel davet,Fuar,konferas ve Toplantılarınız da misafirlerinizi ağırlamak istemezmisiniz ? Bakımlı Limuzin Marka araçlarımız ile Ankara da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Otobüs Kiralama

Otobüs Kiralama

Tur konusunda deneyimli firmamız sizlere gezi veya seyahatlerinizde hizmet vermeye devam ediyor. Otobüs Kiralama sektöründe de tanınmış olan firmamız sizlere Son model otobüslerini sunarak hizmette sınır tanımadığınız kanıtlıyor.Filo Kiralama

Filo Kiralama


Uzun süreli araç kiralama'nın herkez için karlı bir çözüm olduğu herkez tarafından bilinmektedir.Araçların çabuk değer kaybetmesi bunun nedeni olarak gösterilebir.Sizlere son model olan araçlarımızı filo kiralama konusunda bir kez daha düşünmenizi teklif ediyoruz.
Şimdi Sıra sizde !


Mini Cooper Kiralama Ankara
Mini Cooper Kiralama


En Çok bayanların tercih ettiği bir araç olan Mini Cooper konforu ve küçük olması ile uzun zamndır dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Bu Yaz sezonu birçok müşterilerimizin bu aracı gelin arabası olarak kullanması da konforu ve rahatlığını sanki kanıtlar gibi ya sizce !


rezervasyon

oto kiralama iletişim