Oto Kiralama Koşulları Ankara

oto kiralama koşulları

 


1 - Kiralamalarımız en az bir gün olup yasal sınırlar kapsamında sigortalanmaktadır.

2 -
Aracı kiralayan şahıs dışındakilerin kullanabilmesi için ehliyetin araç kiralama sözleşmesinde gösterilmesi zorunludur.

3 -
Araçlar'da hasar meydana gelmesi durumunda kiralayan kişi aracın kaza raporunu, alkol raporunu ve sigorta şirketince istenen evrakları eksiksiz olarak getirmediği takdirde sorumluluk otomatikmen aracı kiralayan kişiye geçer.

A-B-C-D grubu araçlarda 21 yaşından büyük ve en az 1 yıllık ehliyete sahip olmak, E-F-FS grubu araçlarda 21 yaşından büyük ve en az 5 yıllık ehliyet sahibi olanlar aracı kiralayabilmektedir.


4 -
Gecikmelerde ek her saati için alının günlük kira bedelinin 1/3'ü alınır. 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük araç kiralama ücreti alınır.

5 -
Trafik Cezaları müşteriye aittir. Trafik kurallarına uyulmaması durumunda doğacak her türlü sorumluluk kiralıyana aittir.

6 -
Araçlar Her ne nedenle olursa olsun resmi makamlarca tutulması durumunda geçen süre kiralama süresi içinde kabul edilir.

7 -
Ödeme sözleşmesi başlangıcında peşin olarak alınır. Kesin hesap araç dönüşünde çıkarılır.

8 -
Araçların kaza sonrası servis ve onarım nedeni ile bağlı tutulduğu gün sayısı kiralayandan tahsil edilir.

9 -
Kiralanan araçların yurt dışına çıkarılması yasaktır.

10
- Tüm bilgi ve koşullar önceden haber vermeksizin değiştirilebilir
.Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayın ! Numaramız : 0312 417 06 43oto kiralama iletişim

 

DİĞER ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Havaalanı Transfer
Ankara Havaalanı transfer

Esenboğa Havaalanı transfer hizmetleri ile Transfer hizmetlerine başlayan Emircan rent a car sizlere kampanyalı seçenekleri ile araç kiralama ve Ankara'da Havaalanı transfer konusunda hizmet vermeye devam ediyor.Havaalanı Transfer sitemiz için Tıklayınız..


Limuzin Kiralama

Limuzin Kiralama Ankara

En Çok Gelin Arabası olarak tercih edilen Limuzin araçlarımla Özel davet,Fuar,konferas ve Toplantılarınız da misafirlerinizi ağırlamak istemezmisiniz ? Bakımlı Limuzin Marka araçlarımız ile Ankara da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Otobüs Kiralama

Otobüs Kiralama

Tur konusunda deneyimli firmamız sizlere gezi veya seyahatlerinizde hizmet vermeye devam ediyor. Otobüs Kiralama sektöründe de tanınmış olan firmamız sizlere Son model otobüslerini sunarak hizmette sınır tanımadığınız kanıtlıyor.Filo Kiralama

Filo Kiralama


Uzun süreli araç kiralama'nın herkez için karlı bir çözüm olduğu herkez tarafından bilinmektedir.Araçların çabuk değer kaybetmesi bunun nedeni olarak gösterilebir.Sizlere son model olan araçlarımızı filo kiralama konusunda bir kez daha düşünmenizi teklif ediyoruz.
Şimdi Sıra sizde !


Mini Cooper Kiralama Ankara
Mini Cooper Kiralama


En Çok bayanların tercih ettiği bir araç olan Mini Cooper konforu ve küçük olması ile uzun zamndır dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Bu Yaz sezonu birçok müşterilerimizin bu aracı gelin arabası olarak kullanması da konforu ve rahatlığını sanki kanıtlar gibi ya sizce !